Zázraky sebalásky

Sebaláska je jadro, od ktorého sa odvíja drvivá väčšina vašich vzťahov, rozhodnutí a postojov k životným situáciám.

Ak nemáte dostatok lásky v živote… Ak máte pocit, že vám váš partner, deti či priatelia dávajú málo lásky… Ak sa sami nemáte veľmi radi… Je čas pozrieť sa na to, ako to máte so sebaláskou.

Viete si pri pohľade do zrkadla povedať: Milujem sa a prijímam sa taká/ý, aká/ý som.“ ?

sebaláska

Napríklad ja som to dlhééé roky nevedela.  Mať sa úprimne rada bol fakt ťažký oriešok… A s podobnými ťažkosťami za mnou prichádzajú aj mnohí moji klienti.

Prečo je také ťažké mať sa rád/rada, keď dokážeme mať radi toľkých iných ľudí?
Odpoveď je vlastne jednoduchá – nevieme ako sa to robí. Pod sebaláskou často chápeme niečo úplne iné. To, ako sebalásku praktizujeme, je v mnohých prípadoch mylné… Potom nečudo, že nám to nejde. 

Ale mám pre vás povzbudivé správy! Nič nie je stratené a je fakt jedno, koľko máte práve teraz rokov! 

V meditačnom online klube sme sa celý mesiac máj venovali téme sebalásky. 

Natočila som pre vás video, v ktorom vám jednoducho vysvetľujem:

  • Kde sa najčastejšie mýlime ohľadom sebalásky.
  • Ako spoznať, čo je a čo nie je sebaláska.
  • A to najlepšie? Sebaláska sa dá naučiť a ja vám prezradím ako.

Viete ako je to s vašou sebaláskou? Veľmi rýchlo to zistíte pomocou troch jednoduchých testov, ktoré na vás čakajú v meditačnom online klube. 

Väčšina z nás má v oblasti sebalásky nejaké rezervy. Preto sme pre vás pripravili aj praktické a efektívne cvičenia všímavosti, ktoré vám pomôžu na ceste k pravdivej a zdravej sebaláske

Vstúpte do klubu TU a vyskúšajte týchto pomocníkov sebalásky hneď teraz. Za skúšku nič nedáte a práve naopak môžete získať veľa – (seba)lásky a pohody. Lebo, kto sa má zdravo rád, menej stresuje, závidí, žiarli, hnevá sa, …

Vyskúšajte aj vedenú meditáciu Prikrývka lásky. Táto láskyplná vedená meditácia vám nepričaruje princa na bielom koni, ani švihnutím prútika nenapraví všetky vaše vzťahy. Vedená meditácia Prikrývka lásky vás však zaručene:

  • v okamihu zahrnie starostlivou láskou,
  • uvoľní a rozhostí vo vás pozitívny pokoj, kedykoľvek po nej siahnete,
  • jednoducho vám ukáže, že láska je vždy prítomná vo vašom živote.

Pri pravidelnom dlhodobom meditovaní vám pomôže:

  • lepšie vnímať a prijímať lásku z vášho okolia,
  • milovať samých seba,
  • predchádzať pocitom akútneho nedostatku lásky, ktoré vás vrhajú do nezdravých vzťahov, návykov a závislostí.
Sebaláska, objatie

Jej pozitívne účinky takto ocenila aj naša členka meditačného online klubu MEDOK, Tamara:

Kedykoľvek začnem pociťovať voči svojmu telu či osobnosti hnev a odsudzovať sa za svoju nedostatočnosť voči druhým ľuďom, spomeniem si na vašu prikrývku lásky. Veľmi mi toto cvičenie pomáha nepustiť sa dole špirálou seba-pochybností a odsudzovania a následného prejedania, je takou mojou ručnou brzdou.

Téma mesiaca “Máj SEBAlásky čas” v MEDOKu končí, ale my veríme, že sa aj vďaka našim meditáciám a cvičeniam všímavosti láske k sebe samým neprestanete venovať. Z bludného kruhu nedostatku lásky totiž vedie iba jedna cesta – a to cesta sebalásky.

Vyskúšajte MEDOK na 14 dní za zvýhodnenú cenu!

Tina Burgwieser
Holistická trénerka pokojnej mysle. Naučím vás viesť ÚSPEŠNÝ VEDOMÝ a SPOKOJNÝ život v PRÍTOMNOSTI. Autorka kníh o sebarozvoji, meditácii, snoch a mandalách, lektorka seminárov a online kurzov. Je zakladateľkou prvého meditačného online klubu na Slovensku a v Čechách. Sprevádza ľudí na Ceste k sebe a celistvým prístupom pomáha klientom spracovať životné výzvy a dosiahnuť vyrovnaný, šťastný a spokojný život. Pri osobných konzultáciách, mentoringoch, pobytoch a workshopoch sa zameriava na techniky transformačnej arteterapie, meditácie, hypno-imaginácie a práce s energiou.

AUDIO SPREVÁDZANIE

pre vystresovaných ľudí:


5 minút

Zo stresu DO POHODY

Potrebujete predýchať náročnú situáciu? Ste zacyklení v myšlienkach alebo emóciach? Potrebujete sa upokojiť pri pracovnom zhone? Čaká vás dôležité stretnutie, porada? Naštval vás niekto? Ak áno, stiahnite si túto nahrávku a dostaňte sa opäť do pohody behom 5 minút. 

Túto nahrávku si stiahlo už 0 ľudí
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov