Podpora vzťahov, zdravia,

úspechu a intuície

Zišla by sa Vám podpora pri upevnení zdravia, očistení vzťahov, v práci, alebo pri naštartovaní kreativity a intuície? 

Predstavte si, že  sa aj Vy dokážete naladiť na podporné sily a získať potrebnú energiu, ktorá vám pomôže pri zvládaní životných výziev. 

Ako to funguje

Vstupom do členskej sekcie Podpora Archanjelov získate prístup k vedeným meditáciam, v ktorých vás prevediem k spojeniu sa s konkrétnym Archanjelom a naladením sa na jeho podporu. K tomu si môžete vytiahnuť mandalu s archanjelským posolstvom. 

V akých oblastiach môžete získať podporu?

Každý Archanjel má svoje pole pôsobnosti a môže vám pomôcť v konkrétnych oblastiach

Archanjel Rafael

Zdravie a vyrovnanosť
Fyzické liečenie ľudí a zvierat, uzemnenie, poriadok a vyrovnanosť v živote, rozvoj vnútorného zraku a jasnovidenia, nové impulzy a sila do života, nová nádej a odvaha, cestovanie a organizácia ciest, očista priestoru

Archanjel Michael

Vzťahy a ochrana
Emocionálne bytie, rozpustenie strachov, dodanie odvahy a sebavedomia, očistenie vzťahov, posilnenie motivácie, oslobodenie od nočnej mory, ochrana, odpútanie sa od starých vzorcov správania sa

Archanjel Uriel

Práca a transformácia
Transformácia, naštartovanie a prevedenie zmien, vyrovnanie sa so zmenami, pracovný úspech, hybná sila a odvaha, nové nápady a ich realizácia, radosť zo života, aktivita a pohyblivosť

Archanjel Gabriel

Jasnosť a vnútorné vedenie, intuícia
Jasnosť, jasné vedomie, vnútorné vedenie, nápady, umelecké projekty, rozvoj kreativity, očista mysle, cítenia, tela, rozhodovanie sa, vyjasnenie situácii

Čo na vás čaká

Meditácie

10 rôznych vedených meditácií čaká na vás. Môžete si ich púšťať tak často, ako to potrebujete a naladiť sa na prijímanie tej podpory, ktorá je pre vás v tomto momente najdôležitejšia.

Mandaly

Vytiahnite si mandalu s archanjelským posolstvom a nechajte sa inšpirovať. Môžete ťahať mandalu pre každý deň, alebo pre jeden týždeň, alebo ako odpoveď na konkrétnu otázku.

Návody

Dozviete sa, ako najlepšie pracovať s cyklom Popora Archanjelov, ako meditovať a dočítate sa odpovede na často kladené otázky.

Podpora

V uzatvorenom a bezpečnom priestore sa môžete v komentároch podeliť o vaše zážitky a pýtať sa, ak vám je niečo nejasné. Som tu pre vás.

Nahliadnite do členskej sekcie

Kto sú Archanjeli?

Anjeli sú pre mňa pomenovania síl, ktoré nás neustále obklopujú. Každý Archanjel má určitú frekvenciu, farbu, určité pole pôsobnosti. My sa môžeme na tieto sily naladiť a využiť ich pre náš rozvoj a liečenie. Nezávisle od toho, ako tieto sily vnímate – či ako vnútorný zdroj energie, či ako vonkajšiu silu, ktorá na vás vplýva, či ako bytosť, ktorá pri vás stojí – každý z nás má možnosť naladiť sa na tieto vibrácie a nechať ich podporiť nás.

Čo sú Anjelské mandaly?

Každá mandala je vytvorená podľa Fibonacciho postupnosti a Pytagorovho rozdelenia písmen a farieb a tým je do nej zakódovaná energia napísaného. Oslovuje nás svojimi farbami a tvarom. Posolstvo takto môžeme prijať dvomi spôsobmi: vedome prijímame napísané a pocitovo prijímame obrazec mandaly. Mandaly ku nám prehovárajú svojimi farbami a tvarmi a ich energiu je možné pochopiť na pocitovej úrovni.

Čo povedali účastníci

Počas toho mesiaca som podľa mňa bola viac vyrovnaná, lebo som mala v práci hektické obdobie a všetko som zvládla, čiže určite tam anjelská podpora musela byť...
Účastníčka mesiaca s Archanjelmi
Meditácie sú fajn príjemné, uvoľňujúce pre každého. Treba si dopriať. Rovnako aj posolstvá majú zmysel pre každého. Je to odpoveď na životné situácie a pomôžu posunúť vpred alebo sa zamyslieť.
Účastníčka podpory Archanjelov
Moment po prvej meditacii, pocit akoby u nas zastal cas. Pokoj, ticho, neopisatelny zazitok. Aj dva psy. Nikto sa ani nepohol, hadam ani nedychal. Uzasne! Ta ista situacia sa opakovala aj pri druhom vypocuti tej istej meditacie.
Účastníčka podpory Archanjelov
Moment po prvej meditacii, pocit akoby u nas zastal cas. Pokoj, ticho, neopisatelny zazitok. Aj dva psy. Nikto sa ani nepohol, hadam ani nedychal. Uzasne! Ta ista situacia sa opakovala aj pri druhom vypocuti tej istej meditacie.
Účastníčka podpory Archanjelov
Prvotný vstup
0,42 € / deň
60 dní = 24,99 €
Prvotný prístup do členskej sekcie Podpora Archanjelov
Predĺženie prístupu
0,33 € / deň
30 dní = 9,99 €
Predĺženie prístupu do členskej sekcie Podpora Archanjelov o 30 dní

POZOR!

Archanjelské sily sú veľmi silné a ich pôsobenie môže byť až prevratné vo vašom živote. Prihláste sa na tento intenzívny cyklus len vtedy, ak sa cítite byť pripravený privítať zmeny.

Máte otázku?

Som tu pre vás, napíšte mi e-mail, čo najrýchlejšie vám odpoviem. 

Vaša Tina