Pomáham ľuďom zvládať stres a nájsť vnútorný pokoj v práci aj v živote.

Ukážem vám, ako sa dostanete k vlastnej vnútornej sile, múdrosti, šťastiu a spokojnosti.

Kto som?

Som Tina, celým menom Martina Burgwieser.

Som TERAPEUTKA DUŠE, trénerka pokojnej mysle a expertka na zmeny podvedomia. 

Mojim poslaním je naučiť vás viesť úspešný vedomý život v naplnení a spokojnosti, užívať si každý moment prítomného okamihu s mierom na DUŠI.

Moje 24-ročné skúsenosti v korporátnej kancelárii mi ukázali, aký veľký vplyv môže mať stres na ľudí. Videla som, ako rôzni ľudia zvládajú stresové situácie, a uvedomila som si, že mnohí nemajú nástroje na to, aby sa s ním vyrovnali zdravým spôsobom.

Preto som vytvorila "Cestu k sebe", aby som pomohla ľuďom, najmä ženám v pracovnom/kancelárskom prostredí, nájsť vnútorný pokojvyrovnať sa so stresom pomocou metód ako meditácia, všímavosť a arteterapia.

Verím, že každý si zaslúži žiť vyrovnaný a plnohodnotný život, a to aj v práci. Mojím cieľom je transformovať svet práce tak, aby boli metódy znižovania stresu dostupné pre každého a aby sa tak zlepšilo zdravie a produktivita.

Ďalšie oblasti, v ktorých vám môžem pomôcť, sú:

 • prenastavenie mysle a blokujúcich presvedčení a nastavení pomocou vedomej hypnózy, NLP a Personal Breaktrough Method,
 • uvedomenie a uvoľnenie emócií pomocou arteterapie,
 • odstránenie zablokovaných emócií pomocou techniky Emočný kód,
 • napojenie sa na vnútorné zdroje energie pomocou Hlbinnej imaginácie,
 • liečenie energiou pomocou Esejských liečebných techník. 

Vediem individuálne a skupinové sedenia, mentoringové programy a transformačné pobyty.

Komu pomáham?

Dospelí, seniori a deti od ca. 9 rokov

Zvládanie záťažových situácií

 • spracovanie vzťahových problémov
 • vyrovnanie sa s traumatickými skúsenosťami
 • spracovanie straty a smútku
 • čelenie životným zmenám
 • podpora v rozhodovaní

Osobnostný rozvoj 

 • zmena životného štýlu
 • nadviazanie a prehĺbenie spojenia so sebou
 • zlepšenie vzťahov
 • spoznanie limitujúcich presvedčení a nahradenie ich novými, funkčnými

Harmonizácia energie 

 • podpora sebaliečiacich procesov
 • spojenie sa s vlastnou spiritualitou
 • zrušenie energetických pút
 • energetická ochrana
 • harmonizácia čakier, čistenie aury
 • harmonizácia funkcie meridiánov

Som zakladateľkou meditačného online klubu, s mobilnou aplikáciou MEDOK. 

Po rokoch meditačnej praxe, štúdiu NLP a na základe najnovších poznatkov neurovedy o neuroplasticite som vytvorila nový spôsob meditácie:

NEURO-AKTIVAČNÉ MEDITÁCIETM,

ktoré pomáhajú budovať nové neurónové siete v mozgu a výrazne zvyšujú meditačný účinok, ako aj aktiváciu danej meditačnej témy v bežnom živote. 

Individuálne a skupinové stretnutia sú pre vás,

ak potrebujete dostať váš život opäť do rovnováhy. 

Úzkosť a vyhorenie

Vyhorenie neprichádza náhle. Napätie, ohrozenie, ako aj neistota a ďalšie strachy vás dokážu postupne pohltiť. Postavte sa tomu čo najskôr, naučím vás vytvoriť si (s)pokojnejší život.

Zmena návykov a zlozvykov

Prestať fajčiť, jesť sladkosti či čipsy, začať športovať, alebo prestať sa premáhať vykonávať nejakú činnosť vie byť náročné. Keď vôľa nestačí, pomôžem vám ja.

Vzťahy

Mať okolo seba milujúcich ľudí, vychádzať si rodičmi a deťmi a zlepšiť vzťahy na pracovisku je dôležité. Naučím vás zistiť vaše potreby, stanoviť si jasné hranice, ako aj správnu komunikáciu.

Nechcené pocity

Cítite sa v niektorých situáciách tak, ako nechcete? Väčšinou nepomáha ovplyvňovanie vôľou, musíme ísť hlbšie do podvedomia. Prevediem vás týmto procesom.

Odstraňovanie bolesti a alergií

Špeciálnymi technikami vám viem pomôcť zbaviť sa bolestí a alergií. Vykročíte do života s väčšou ľahkosťou a pohodou.

Strachy a fóbie

Skratové jednanie a nelogické reakcie sú znakmi fóbie, ktorá môže z veľkej miery obmedzovať náš život. Tak isto aj strach zo šoférovania, z výšky, alebo aj pavúkov nedovoľuje žiť plnohodnotný spoločenský život. Pomôžem vám odstrániť tieto podvedomé a automatické reakcie a môžete si opäť užívať život naplno.

Motivácia a vnútorná sila

Nebavia vás veci, ktoré vás v minulosti tešili? Chýba vám vnútorná sila a motivácia, aj keď logicky by vám chýbať nemala? Poďme to rozlúsknuť a naštartovať vašu vnútornú silu.

Stres

Ak sa cítite vystresovaní, zle spíte, alebo naopak, utekáte do spánku, potrebujete účinnú stratégiu. Spolu si ju stanovíme a váš život bude oveľa viac v pohode.

Poslanie

Hľadáte svoj talent, svoje poslanie a prácu, ktorá by vás bavila? Poďme odhaliť, čo sa vo vás skrýva, aké schopnosti máte a ani si ich neuvedomujete.

Rozchod

Zlomené srdce a koniec lásky so sebou prináša bolestivé trápenie. Prekonajte utrpenie a nepríjemné emócie.

Správne rozhodnutia

Stojíte na životnej križovatke a neviete, ako sa máte rozhodnúť? Alebo máte dve voľby a chcete obidve? Pomôžem vám tieto dilemy vyriešiť.

Cesta k úspechu

Vedieť si správne definovať ciele a odbúrať podvedomé prekážky, ktorými si sami blokujeme cestu k cieľu je zaručený spôsob, ako uspieť. Pozrime sa spolu na to.

Referencie

...alebo čo povedali iní o Tine

“Bol to nádherný pobyt, všetko od začiatku až do konca. Nebyť Teba, nikdy by som sa do tej krajiny nedostala. Inak, užívala som si aj spoločné jedlo a to ochutnávanie navzájom. Tinka, bolo to všetko proste úžasné. Máš talent, organizačné schopnosti a hlavne cit. Pokračuj v tom ďalej, prajem Ti veľa úspechov. Ďakujem za dievčatá, nové priateľstvá a teším sa na spoločné stretnutie.

Arteterapia, ktorú si viedla ma prekvapila. Nikdy som to nezažila. Viedla si ju vynikajúco. Som rada, že ste ma vypočuli, nerozprávam sa takto s cudzími ľuďmi, vlastne už ani s rodinou. Moje deti už majú svoje rodiny, svoje starosti. Bola som prekvapená, čo všetko kresba a karty dokázali vypovedať o našom živote a vnútornom pocite. Tvoje usmernenia a rady mi zostanú a zobrala som si ich so sebou. Bolo fajn, že si nás nechala vstúpiť aj svojími otázkami či pohľadom do iných príbehov. Bolo to inšpirujúce, našla som sa v mnohých prípadoch."  Vlastička

Veľa vecí sa vieme naučiť, ale až zážitok nás privedie ku skutočnému vnútornému uvedomeniu a transformácii” 

Odporúčam každému, komu niečo chýba a chce to v sebe nájsť. Každý workshop priniesol uvedomenia. Naštartujte v sebe opäť hravosť a kreativitu.”

Ťažko sa mi opisuje, čo treba zažiť. Je to pre každého, kto nehľadá únik, ale chce naozaj pracovať na sebe a zažiť výsledky. Tinka je ten správny sprievodca na ceste k sebe, tvorivá, vyvážená, bezpečná. Nebude vám motať medové motúzy popod nos, ale dostane vás tam, kam ste doteraz iba zbierali odvahu sa pozrieť. Odporúčam skúsiť.
Monika Poslušná
Zažil som výborný oddych. Moje telo sa super uvoľnilo. Podarilo sa mi konečne usporiadať myšlienky, výborne sa mi rozmýšľalo, čo som si aj dal na začiatku ako zámer. Po tejto hodine sa cítim byť pripravený na nový odsek v mojom živote.
Peter S.Účastník online meditácií
Plán osudu duše ma veľmi pozitívne prekvapil. Sedel presne! Pomohol mi akoby vyniesť na svetlo sveta dôležité oblasti života, uchopiť ich a prijať, aký je ich vplyv a ako k nim pristupovať. Mám pocit, že som vďaka týmto informáciám akoby lepšie vybavená na udalosti v mojom živote. Lepšie rozumiem, prečo sa mi niektoré veci dejú tak ako sa dejú a nemusím už strácať čas a energiu zamýšľaním sa nad príčinami, ale radšej vedome na nich pracovať.
Caropo výklade Plánu osudu duše
Som veľmi rada, že som v tomto kurze. Začala som s dychovými cvičeniami - veľmi ma tešia a upokojujú. Skúšam postupne svojím tempom uvoľňovacie cvičenia. Teším sa, že sa učím nové a dôležité veci, ktoré obohatia môj život a sprsvia ma silnejšou pri životných výzvach.
IldikóÚčastníčka online kurzu z Napätia do pohody

Vzdelanie

 • NLP Master - 2 r., CZ
 • Hypnóza a NLP Practitioner, New Code NLP - 2 r., CZ
 • Arteterapeutický výcvik - 3 r., CZ
 • Psychológia v kocke - 2r., UK, SK
 • Základy hypnózy, G. Palacios, CH
 • Meditácia v budhizme, T.W. Rinpoche, AT
 • Hlbinná imaginácia, S. Gallegos, M. Romieri, SK
 • Gematrická numerológia - 3 r., AT/ISR
 • Kontemplačné a meditačné techniky - 1r, AT
 • Esejské techniky liečenia - 3 r., AT
 • Dipl. liečenie energiou - 3 r., AT
 • Kristallenergetiker (Petroterapia) - 2 r., AT
 • Jin Shin Jyutsu - liečenie prúdením, DE

Rezervácia termínu individuálnej terapie

Prednášky, eventy a teambuildingy

S radosťou prídem ku vám na event ako spíkerka. Môžem so sebou doniesť veľké spievajúce krištáľové misy a previesť účastníkov zvukovou cestou a meditácou, alebo pripravím pre vašu firmu arteterapeutické teambuildingové aktivity.

Autorka

Od roku 2017 píšem pravidelne pre časopis Balans. Moje rubriky sa týkajú vedomého života, meditácií, arteterapie a sebarozvoja. 

Napísala som náučný román o porozumení svojim snom "Žite svoje sny". V knihe nájdete praktické cvičenia všímavosti a návody ako vykladať sny. Ďalej sa dozviete ako snívať, ako si pamätať sny, čo vám chcú sny povedať, ako môžete vedome snívať a aj ako vám meditácia zlepší život.

Aktívne sa venujem vedomému snívaniu, ako aj výkladu snov. 

Kontaktný formulár

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vášho dotazu. Zásady spracovánia osobných údajov

Kontaktné údaje

Tel: +43 676 531 24 36
Email: tina@cestaksebeonline.sk

Fakturačné údaje

Martina Burgwieser
Donaulände 17
A-2410 Hainburg an der Donau

Podpora

Napíšte na podpora@cestaksebeonline.sk 

alebo zavolajte na +421 903 201 019