Krištáľové spievajúce misky

meditácia a harmonizácia

Vnútorný pokoj, oddych a pohoda

Počúvanie krištáľových misiek vás navedie svojim harmonizujúcim zvukom do absolútneho relaxu.

Ponorenie sa do tónov a vibrácií vám prinesie pocity uvoľnenia, ľahkosti a radosti.

Pre skupinu, aj pre jednotlivca

Meditácia s krištáľovými miskami sa nazýva aj zvukový kúpeľ alebo zvuková masáž, čo je veľmi výstižné, lebo ich tóny sa rozvinú v priestore a je možné ich telesne cítiť.

Tóny misiek sú zároveň liečivé, rozvibrovávajú vodu v nás a štartujú regeneračné procesy v bunkách.

Dotýkajú sa nás výnimočným spôsobom, uvoľňujú blokády na fyzickej, emocionálnej a mentálnej úrovni. Je to dovolenka pre dušu a telo.

Zvukový kúpeľ pre uvoľnenie, relax a načerpanie novej energie ponúkam ako pre jednotlivcov, tak aj pre skupiny. 

Meditačná cesta pri zvuku krištáľových misiek vám môže otvoriť dvere k svojej kreativite a k podvedomiu. Hudba misiek vás bude sprevádzať na ceste do svojho vnútra, ku zdroju sily, do vnútorného ticha a pokoja.

Môže vás zaviesť k odpovediam na otázky, ktorými sa v živote zaoberáte. Môžu prísť vnuknutia nových nápadov, nových riešení, iných uhlov pohľadu na životné situácie. Môžete si zacestovať mimo telo, pobrať sa do iných dimenzií a nechať vaše astrálne telo objavovať nové svety. Pri zvukovej ceste si tak isto môžete pospať a takto načerpať silu.

Čo zažili účastíci meditačného koncertu s krištáľovými miskami

Tóny misiek ma okamžite vzali do vesmíru. Sčasti som mala pocit, že som bez tela, že sa vznášam a lietam. Výborne som si oddýchla, presne toto som potrebovala. Vypla som všetky myšlienky, všetko rušivé a len som si užívala doslova vesmírny zážitok.
Ivetka S.
Prvý krát som zažil misky naživo a bol som prekvapený, ako veľmi ich zvuk, ba priam vibráciu cítiť na tele. Tento jav som pozoroval, akoby sa mnou prelievali zvuky. Akoby moje telo zachytávalo vibrácie v priestore a ja mám možnosť to pozorovať. Veľmi zaujímavá skúsenosť, určite prídem ešte raz.
Robert M.
Zažil som výborný oddych. Moje telo sa super uvoľnilo. Podarilo sa mi konečne usporiadať myšlienky, výborne sa mi mi rozmýšľalo, čo som si aj dal na začiatku ako zámer. Po tejto hodine sa cítim byť pripravaný na nový odsek v mojom živote.
Vladimír S.
Vibrácie krištáľových misiek ma dostali veľmi rýchlo do hlbokého meditačného stavu. Stavu rozplynutia sa a precítenia jednoty, precítenia „All Is One“. Tento stav vo vedených meditáciach sa u mňa dostavuje až po 2-3 hodinovej meditácii a tu naskočil skoro okamžite. Takto telesne a duševne citeľné vibrácie zvukov som ešte nezažil. Je to veľká sila. A ten pocit „all is one“ bol pre mňa najsilnejším zážitkom.
Roman D.
Výborne som sa vedela uvoľniť a oddýchnuť si. Hudba misiek mi priniesla výborný relax a odpočinok. Prišla som sem veľmi unavená, teraz sa cítim oddýchnutá ako po masáži.
Kristína V.

Prečo práve krištáľové misky

Krištáľové misky sú vyrobené z kremeňa (horského krištáľu) a vyznačujú sa priam sférickými zvukmi, ktoré znejú aj niekoľko minút a napĺňajú priestor harmonizujúcimi zvukmi.

Hlboké, vysoké a silne vibrujúce tóny sú telesne citeľné, aktivujú samoliečiace procesy a môžu byť použité aj na rozšírenie vedomia. Kúpeľ v tónoch spievajúcich mís pomáha harmonizácii našich energetických tiel a čakier.

Pripravila som pre vás malú ukážku. Toto video a jeho zvuk si pustite cez kvalitné repráky. Reproduktory na mobiloch a notebookoch zvuky nevedia dobre prehrať a môže vzniknúť šum, chrčanie a chraščanie.

Vypočujte si na diaľku, ako znejú spievajúce krištáľové misky:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zvukový kúpeľ môžete zažiť aj na rôznych festivaloch

Tóny misiek ste mohli zažiť napríklad na festivaloch One&Only, Drienok, alebo ManaStay. Často si môžete oddýchnuť pri vibráciach misiek aj na akciách Ecstatic Dance

Spolu s Katkou Jurenkovou vedieme Gravid-Yogu za sprevádzania hudby krištáľových misiek.