Ako zvládnuť

ŽIVOTNÚ BÚRKU

aby vás nezlomila

... hrmí a blýska sa...

...zdvihol sa vietor a prišla silná životná búrka. A vy neviete, či ju ustojíte. Či konáre vášho stromu života nebudú polámané, či vaše korene vydržia... čo všetko vo vašom živote búrka zničí... čo dokážete uchrániť...

Vnímate tú silu, ktorá sa na vás valí a viete, že váš doterajší život sa zmení. Možo nezostane kameň na kameni. Tá bezmoc a strach, že strácate kontrolu a stabilitu, že odchádza nejaká časť vášho života, ktorá bola pre vás dôležitá... rozpadá sa pred vašimi očami... neviete to zastaviť, netušíte, čo robiť... búrka života to odnáša preč a vy tu teraz stojíte.... necítite pôdu pod vašimi nohami... a vlastne ani nechcete niečo cítiť... pýtate sa sami seba:

AKO SA S TÝMTO VYSPORIADAM?

Je vám to známe?

Búrky života majú rôznu intenzitu a podobu, no vždy zanechajú za sebou silnú stopu. Otrasú konármi vašich najdôležitejších životných oblastí. 

Tieto otrasy sa môžu týkať zmeny či straty práce, vášho partnerstva, zdravotného stavu vás, či vašich blízkych, narušenia vzťahov v rodine...

Prinášajú starostinaplno zamestnávajú vašu myseľ. 

Počas takejto búrky sa deje výrazná a väčšinou nepríjemná zmena vo vašom živote a vy ste nútení sa s ňou vysporiadať. 

...deje sa to každému!

Keď sa vás týka zásadná zmena vzniká vnútorný tlak.

Tento tlak, toto vnútorné napätie sa prejavuje aj navonok. Vtedy sa vám môžu diať veci ako napríklad:

 • Rýchlo sa nahneváte,
 • ste podráždení a nervózni,
 • môžete sa často cítiť bezmocní a frustrovaní,
 • možno aj zle spíte, ťažko sa sústredíte a vaša myseľ beží bez prestávky na plné obrátky.
 • Môže sa stať, že máte okolo seba ľudí, ktorí na vás vyvíjajú tlak a oberajú vás o energiu a vy neviete, ako sa pred nimi chrániť.

Búrky prichádzajú, tak či onak. Bojovať proti nim nemá zmysel. Zmena je podstatou života. Hlavnou otázkou ale je,

AKO VAŠE ŽIVOTNÉ BÚRKY PREKONÁTE?

Vietor, ktorý prináša oblaky a búrku môže prichádzať z rôznych strán - zo strany pôvodnej rodiny, práce, partnera, školy, či priateľov. 

Rozkýve váš strom života. Cítite, ako konáre bojujú. Niekedy sa dostanete do stavu strnulosti, akoby ste sa pozerali na váš vlastný život ako pozorovateľ a až nechápete, čo sa to deje.

Táto vonkajšia búrka môže priniesť aj búrku vnútornú. Vaše emócie s vami lomcujú, hnev, frustrácia a bezmocnosť striedajú momenty odovzdanosti a dokonca beznádeje. 

Nie ste v tom sami! S týmto sa potýka väčšina ľudí.

Strom nádherne symbolizuje náš život. 

Keď má strom slabé korene a slabý kmeň, nie je možné, aby mal silnú korunu. Akonáhle príde silný vietor, je veľmi pravdepodobné, že ho zlomí. 

Strom, rovnako ako aj my,

potrebuje posilniť korene a kmeň.

Len tak môže zvládnuť nečas a postupne mu môže silnieť koruna, aby mohol začať kvitnúť a prinášať plody.

strom
strom mlady

Rovnako je to aj u vás. Keď sa vám podarí mať silný základ, ste plní energie, radosti a cítite sa naplnení a užitoční.

Vonkajšie vplyvy vás len tak nezasiahnu. Stojíte pevne na zemi.

V časoch, kedy prichádza životná búrka, sa dokážete spoľahnúť na vaše základy - na vaše korene, na váš kmeň a dokonca aj na pevné konáre.

A je tu ešte jeden ROZMER...

Keď sa do vášho života privalí búrka a začne vami otriasať, vaša reakcia môže byť:

⚠️ bojovať proti nej ...a prísť o všetky konáre,

⚠️ snažiť sa jej vyhnúť ...a prísť o vaše korene,

⚠️ stuhnúť a prestať ju vnímať ...a nechať strom zničiť.

Alebo sa môžete ROZHODNÚŤ búrku

⭕️vnútorným pokojom prijať a

⭕️ VYUŽIŤ ju pre svoj rozvoj.

Ako sa rozhodnete?

Možno vás prekvapila predošlá otázka a pýtate sa, či máte vobec možnosť sa v takejto náročnej situácii rozhodovať. Dobrá správa je: ÁNO, JE TO MOŽNÉ. Aj vy ste schopní vypnúť autopilota, ako aj prekonať prvú reakciu plazieho mozgu (útok, útek, stuhnutie). Práve vtedy môžete naštartovať vedomú tvorbu vášho životavyužiť životné búrky k svojmu ROZVOJU A RASTU. 

Možno si teraz pomyslíte: "oukej, tak vypnem autopilota, prekonám prvú reakciu. A ČO POTOM?"

Chápem vás. Pokiaľ som nepoznala tie správne nájstroje, nevedela som to ani ja. Predstavte si, že by ste v takejto životnej búrke:

 • mali po ruke najlepšie praktické nástroje, ktoré vám pomôžu prekonať tú najhoršiu búrku,
 • vedeli, ako uvoľníte vnútorné napätie spôsobené veľkou zmenou vo vašom živote
 • a zároveň poznali spôsob, ako môžete naštartovať zmeny, ak sa neviete pohnúť z miesta,
 • chápali, ako môžete životné búrky premeniť na životné šance,
 • vedeli si udržať svoju energiu a poznali spôsoby ako ju navýšiť
 • a vyšli z búrky ešte silnejší, ako ste boli pred ňou.

AKO TEDA PREŽIŤ ŽIVOTNÚ BÚRKU, ABY VÁS NEZLOMILA?

Prvý krok je začať žiť vedome a navnímať celú situáciu. Druhý krok je uvedomiť si svoj základ, o ktorý sa môžete v čase krízy oprieť. 

K tomuto základu patrí:

 • byť si VEDOMÝ samého seba, svojich silných a slabých stránok,
 • vedieť UVOĽNIŤ svoje telo a myseľ,
 • dokázať pomenovať svoje EMÓCIE,
 • mať sa ÚPRIMNE RÁD,
 • vedieť si stanoviť JASNÉ HRANICE,
 • pravidelne si dobíjať ENERGIU činnosťami, ktoré vás napĺňajú
 • a viesť vyrovnané VZŤAHY.

Keď si uvedomíte a posliníte tento základ, potom budete oveľa lepšie zvládať aktuálne nepríjemné udalosti vo vašom živote a dokonca ich budete vedieť aj využiť pre svoj rast. 

V budúcnosti totiž budete vedieť príchod búrky zaznamenať už omnoho skôr. Väčšinou sa už pred búrkou zdvíha vietor, vzduch má inú vôňu, a aj zvieratá menia svoje správanie. O čo skôr si príchod búrky všimnete, o to pripravenejší na ňu budete.  

V reálnom živote to znamená, že väčšinou si podvedome všimnete, že sa napríklad váš partner správa inak, alebo že začnete cítiť nepríjemný tlak v práci, alebo že ste viac unavení ako inokedy, že máte menej energie, motivácie, elánu, alebo ste mierne (alebo aj viac) podráždení. Často sa stáva, že tieto prvotné príznaky sa ľudia snažia ignorovať, poltačiť, alebo ich logicky ospravedlňovať. O čo skôr si uvedomíte, čo sa vo vašom živote deje, o to skôr môžete vnútorne aj navonok reagovať.

Keď ste si uvedomili príchod búrky, potrebujete sa naučiť zvoliť správnu taktiku na jej zvládnutie. Najviac vám pomôže, keď reagujete s pokojnou a jasnou mysľou a dokážete byť pri tom emocionálne vyrovnaní. K tomu patrí aj nezamotať sa do vlastných konceptov predpokladov a očakávaní, ako aj nezostať v krivde, v sebaľútosti a v obviňovaní iných

Postarajte sa o to, aby ste nestrácali svoju energiu - vážte si sami seba a buďte si vedomí svojej hodnoty. Poznajte zdroje vašej energie a nenechajte ich vyschnúť. Vtedy nie len že prekonáte životnú búrku - výzvu, ale aj posilníte váš strom života.

Vtedy rozkvitnete a budete cítiť naplnenie.

Tajomstvo prežitia životnej búrky

strom

Jasná myseľ

Keď zostanete zamotaní v ešte zamotanejších myšlienkach, ťažko nájdete riešenie. Jasná myseľ a získanie nadhľadu nad situáciou prináša okamžitú úľavu v akejkoľvek búrke.
strom

Pokojné emócie

Veľké emocionálne výbuchy vás stoja kopec energie, ktorú ale potrebujete na zvládnutie životnej krízy. Naučte sa pracovať so svojimi emóciami a byť vo vnútornom pokoji čo najčastejšie.
strom

Sebavedomie

Keď necháte iných, aby diktovali váš život, budú naďalej prekračovať vaše hranice. Vybudujte si zdravé sebavedomie a naučte sa povedať NIE.

Možno sa pýtate, ako sa k tomu môžete dostať.

Mám pre vás niekoľko tipov:

 • Uvoľnujte telo a myseľ
  Pomôže vám to konať s vnútorným pokojom. Budete vedieť jasnejšie uvažovať.
 • Precíťte svoje pocity
  Pomôže vám to naučiť sa pracovať s emocionáne vypätými situáciami a už sa tak ľahko nenahneváte a nebude vás to vnútorne zožierať.
 • Majte dostatok energie
  Aby ste neboli vyčerpaní a dokázali ste zvládnuť akúkoľvek situáciu.
 • Majte sa radi
  Keď budete mať radi sami seba, oveľa lepšie sa vám budú stanovovať hranice.
 • Spoznajte zrkadlá
  Zrkadlenie vo vzťahoch, v biznise či dokonca v zdraví je dôležitou súčasťou pre váš osobný rast. Akonáhle budete vedieť, čo vám situácie zrkadlia, oveľa ľahšie ich zvládnete a posunie vás to o veľký kus vpred.

Vykonať potrebné kroky, nech už sa vám deje akákoľvek zmena je často náročné. Prichádzajú pocity strachu, nedôvery a veľkej neistoty. Situácia vytvára v našom vnútri veľké napätie. Toto vnútorné napätie vám sťažuje schopnosť upokojiť svoje emócie a získať nadhľad. 

Dlho som rozmýšľala, ako môžem pomôcť ľuďom, ktorí nepoznajú tie správne nastroje, ako vnútorné napätie uvoľniť a ako sa môžu dostať rýchlo a efektívne do stavu pokojnej a jasnej mysle

Možno aj vy patríte k tým, ktorí by uvítali návod, ako sa dostať Z NAPÄTIA DO POHODY, ako si vytvoriť pevné korene a peň - základ stabilného a naplneného života, nech vás stretnú akokoľvek silné životné búrky - ako ich nie len prekonať, ale aj využiť pre svoj osobný rast a ešte viac posilniť váš strom života

strom

Preto som pre vás pripravila niečo, čo vám postupne pomôže posilniť váš strom životavyužívať energiu búrok pre posilnenie vašej životnej sily. Niečo, čo vám dá potrebné nástroje, ktoré keď si osvojíte, budete po nich môcť kedykoľvek, nie len v čase krízy, opätovne siahnuť. Je to:

8-týždňový program

Z NAPÄTIA DO POHODY

Naučte sa zvládať životné búrky a stať sa VYROVNANÝM ČLOVEKOM V AKOMKOĽVEK MOMENTE.

Dobrý deň, volám sa Tina Burgwieser a…

… zažila som na vlastnej koži stav, kedy sa moja životná búrka dlho schyľovala spustiť a ja som pre ňou zatvárala oči. Nechcela som vidieť, že môj život nefunguje tak, ako som si to predstavovala. 

Až nastal deň, kedy sa spojili mračná a začali trieskať blesky a preťali tie najdôležitejšie časti môjho života. Musela som si priznať, že som v nefunkčnom manželstve. Po tomto poznaní prišiel ďalší blesk poznania: keď chcem žiť slobodný život, musím opustiť aj mesto v ktorom som žila a prácu

Stalo sa to v situácii, keď som už pracovala na ukotvení mojej osobnej sily, už som poznala spôsoby ako uvoľňovať vnútorné napätie a nepokoj, pretože som mala za sebou obdobie, v ktorom som sa o vlások vyhla vyhoreniupreklenula vnútornú prázdnotu.

Toto mi doslova zachránilo život a dokázala som eliminovať riziko môjho (už teraz bývalého) výbušného manžela.

Pred 15timi rokmi som sa začala učiť od najlepších expertov v Rakúsku a Nemecku ako opäť obnoviť rovnováhu. 

Odkedy som pochopila ako dosiahnuť stav vyrovnania v akejkoľvek životnej situácii, vzrástla moja vnútorná sila a energia a zdanlivo zázračne sa vrátila aj moja radosť do života.

Čo hovoria ľudia ako vy, ktorí absolvovali niektoré z mojich workshopov alebo seminárov?

Som presvedčená o tom, že KAŽDÝ z nás môže ráno vstať s radosťou, plný energie a tešiť sa na nový deň. 

Som si istá, že aj vy máte kapacity na to, aby ste dokázali zvládnuť životné búrky, boli vyrovnaní vo všetkých smeroch, aby ste boli šťastní, spokojní a mali pokoj na duši a v čase krízy ste vedeli, ako reagovať v pokoji a s jasnou mysľou.

Myslíte si, že to nie je možné?

… a tajne dúfate, že to predsa len môžete dosiahnuť?

Moje dlhoročné skúsenosti pri sprevádzaní klientov počas rozvoja ich vnútorného pokoja a sily mi ukázali, že ľudia pri snahe dostať sa do spokojnosti robili JEDNU ZÁSADNÚ CHYBU:

Pracovali bez systému a len na jednej téme.

Strach, bezmocnosť či obavy sa vrátia ako bumerang, keď sa sústredíte len na jednu oblasť.

Na ceste k zvládaniu životných výziev a k duševnej rovnováhe potrebujete prepojiť viacero oblastí.

Ako na to vám odhalím v 8 týždňovom online kurze

Z NAPÄTIA DO POHODY

Podelím sa s vami o účinný postup, ako sa dostať do duševnej rovnováhy a zvládnuť s prehľadom akúkoľvek krízu.

Ukážem vám 8 základných stavebných prvkov, aby ste si mohli postupne vybudovať stabilný a naplnený život.

Mnohí sa v záťažových životných situáciách snažia vyriešiť len jednu, či dve oblasti.

Je to ako by stavali strechu na nedostavané základy domu.  

Uniká im však, že potrebujú dokončiť najprv stabilné základy.

Pri mojich klientoch často vidím ako nežijú šťastný život a to ich neskutočne stresuje, často sa cítia bezmocní, nepochopení, zúfalí a frustrovaní.

A práve preto som pripravila ucelený

8 týždňový kurz s názvom

Z NAPÄTIA DO POHODY

podľa jedinečnej metódy STEP© (Stress elimination process).

Nech sa páči, tu je  stručný prehľad toho, čo sa za 8 týždňov naučíte a zažijete.

Vítam vás vo svete, kde objavíte svoju rovnováhu a silu:

Modul 1: Krajina, v ktorej sa nachádzam - SEBAUVEDOMENIE

 • Otvoríte dvere a nahliadnete, kam vás život zavial a ako sa tam cítite - čaká na vás cvičenie všímavosti (mindfulness).
 • Tu odhalíte, v akej vnútornej krajine sa nachádzate a naučíte sa ju vnímať a prijímať. Vyplníte pracovný list a zistíte, ktoré oblasti potrebujú vašu väčšiu pozornosť, aby ste žili spokojný a naplnený život.
 • Položíte základ pre premenu, ktorou vaša krajina potrebuje prejsť. 
 • Naučíte sa akú silu má slovo, spravíte si test pre uvedomenie si oblastí, ktoré potrebujete zlepšiť a spoznáte, ako môžete vo vašom tele ukotviť stabilitu.

Modul 2 - Ako sa môžem uvoľniť - UVOĽNENIE

 • Predtým, ako pôjdete svoju krajinu meniť, potrebujete sa naučiť, ako to urobiť s kľudom.
 • V tomto module sa naučíte, ako uvoľniť svoje telo,
 • ako upokojiť myseľ a ako vám v tom môže pomôcť váš vnútorný vietor - váš dych,
 • ako harmonizovať svoje telo
 • a aj ako používať silovú vetu, ktorú si podľa návodu vytvoríte.

Modul 3 - Ako reagujem vo svojej krajine - SEBAPRECÍTENIE

 • Objavíte tie časti vašej krajiny, ktoré sú pre vás dôležité a naučíte sa rozpoznávať blížiace sa búrky.
 • Nájdete vaše bezpečné miesto, ktoré vás vždy ochráni.
 • Naučíte sa vyjadriť to, čo cítite, tak aby vás to nezaťažovalo.

Modul 4 - S láskou k sebe - SEBALÁSKA

 • Spoznáte múdrosť vášho srdca a silu láskyplného pohľadu.
 • Naučíte sa mať radi sami seba.
 • Naučíte sa rozpoznávať signály vášho tela a tak v zárodku odstrániť to, v čom sa blokujete.
 • Urobíte si test sebalásky a naučíte sa premeniť slová tlaku na uvoľňujúce slová.
 • Prezradím vám ako využiť dennú rekapituláciu na rozvinutie sebalásky a vďačnosti.

Modul 5 - Vládcom vo svojej krajine som ja - SEBAREGULÁCIA

 • Naučíte sa ako zabezpečiť, aby vašu krajinu nemohol už nikto napadnúť.
 • Budete vedieť, ako sa postarať o to, aby vás už nikto nezranil.
 • Naučíte sa, ako odpustiť tým, ktorí sa o to pokúsili.
 • Na vlastnej koži zakúsite, ako sa hovorí NIE v mieri.
 • Vyskúšate si účinnú vizualizačnú techniku ako sa oslobodiť od zaťažujúcich okolností.
 • Zistíte, prečo sú predpoklady základom utrpenia a ako sa z nich vymaniť.

Modul 6 - Stojím pevne na zemi - SEBAVEDOMIE

 • Pocítite, odkiaľ pramení vaša sila a naučíte sa ju udržať.
 • Naučíte sa, ako nechať odísť z krajiny nevítaných hostí.
 • Objavíte spôsob, ako spracovať a zmeniť zaťažujúce emócie.
 • Prejdete si techniku pre skoncovanie so závislosťami a lipnutím.
 • Naučíte sa využívať silu živlov vo vašom živote.

Modul 7 - Svoju krajinu napĺňam radosťou - SEBAREALIZÁCIA

 • Obajvíte hravú radosť, ktorou môžete vašu krajinu pretvoriť.
 • Nájdete prameň, ktorý vám dodá inšpiráciu vždy, keď sa z neho napijete.
 • Objavíte nad sebou vesmír a posilníte svoju intuíciu.
 • Napojíte sa na zdroj inšpirácie a rozviniete si svoju kreativitu.
 • Budete si môcť vyskúšať cvičenie, ktoré je srandovné, ale pustia sa doňho len odvážni.

Modul 8 - Sme rozdielni a predsa si rozumieme - VYROVNANÉ VZŤAHY

 • Naučíte sa, ako vychádzať s rôznymi obyvateľmi nielen vašej krajiny, ale aj z tých okolitých.
 • Zistíte, ako môžete podporiť vzájomnú pomoc cez vedomú komunikáciu.
 • Objavíte tajomstvo zvedavého pýtania sa.
 • Spoznáte princíp, kedy sa cítite milovaní a naučíte sa ho používať.
 • Prezradím vám tajomstvo Esejských zrkadiel vzťahov.
 • Vysvetlím vám komunikačný kvadrant a ako ho využiť pri zlepšení vzťahov.

Čaká vás intenzívnych 8 týždňov, počas ktorých na sebe zamakáte.

Garantujem vám, že keď si prejdete cvičenia a postupy v kurze, na konci zabudnete, že ste boli v bezmocnosti či v napätí, že ste cítili tlak, frustráciu, stres alebo obavy.

Za 8 týždňov môžete byť novým človekom, ktorý bude vyrovnaný v akomkoľvek momente. 

AKO TO BUDE CELÉ PREBIEHAŤ?

V kurze na vás čakajú:

Zrozumiteľné VIDEOLEKCIE

AUDIO nahrávky s presnými postupmi

NÁVODY krok za krokom

Praktické PRACOVNÉ LISTY

Čo získate?

ODSTRÁNITE VNÚTORNÉ NAPÄTIE

Zvýšite svoju ODOLNOSŤ voči stresu

Získate EMOCIONÁLNU a MENTÁLNU ROVNOVÁHU

Kým sa stanete?

VYROVNANÝM človekom s POKOJOM V DUŠI

Plným VNÚTORNEJ SILY, DOBREJ NÁLADY, RADOSTI A SPOKOJNOSTI

Koľko je VAŠA DNEŠNÁ INVESTÍCIA

TERAZ MÁTE jedinečnú príležitosť, získať kurz za výhodnú cenu!

Hodnota kurzu: 936 EUR

Akciová cena kurzu: 673  EUR

Cena kurzu TERAZ 147 EUR

ČO VÁM KURZ PRINESIE?

Vybudujete si svoju novú mentálnu silu

… a už vás nič tak ľahko nerozhodí.

Posilníte si svoje fyzické zdravie

… a budete sa cítiť lepšie vo svojom tele a budete mať viac energie.

Dostanete sa do emocionálnej rovnováhy

… a už vás nebudú hnevať nepríjemní ľudia či situácie, ani uberať vám energiu a čas.

Získate späť svoju vnútornú silu

… a dokážete sa vyrovnať so zmenami a zvýši sa vaše sebavedomie a sebaistota.

Možno sa pýtate:

Je vôbec možné zbaviť sa strachu, stresu a obáv a byť neustále v radosti a šťastí?

Keď posilníte základy a dostanete sa do rovnováhy, zistíte, že je možné prežiť celú škálu emócií. Môžete zažívať šťastie, radosť, aj naplnenie. Zistíte, že budete môcť precítiť aj smútok bez toho, aby vás vyviedol z rovnováhy. Budete môcť vidieť aj tieň, ktorý vrhá váš mohutný strom a zároveň si budete istý vašou stabilitou a veľkoleposťou.

Niektorí z vás si pomyslia:

Ja mám tak málo energie, že už ma neteší ani len to, čo mi voľakedy robilo radosť.

Keď sú okolo nás okolnosti, ktoré nás neustále len oberajú o energiu, sme ako prázdna studňa. Darmo do nej nalejeme tri kýble vody (niečo, čo nám predtým robilo radosť), tá ich hneď vsiakne a účinok pominie. Až keď sa znova zdvihne hladina vody v studni (naša energia), až keď sa naučíme ju udržať (nenechať si energiu brať), až vtedy sme schopní dostať sa do radosti.

Dôležitým predpokladom radosti je VYROVNANOSŤ.

 

V stave vyrovnanosti zažijete menej trápenia a bezmocnosti a ľahšie zvládnete negativitu, ktorá je okolo vás.

Pomocou videí a audio záznamov vás budem sprevádzať tak, aby ste čo najrýchlejšie a najefektívnejšie dokázali upokojiť svoju myseľ, uvoľniť telo, vyrovnať sa s emóciami a načerpať novú energiu.

Toto všetko vám prinesie zlepšenie fyzického a psychického zdravia.

To však nie je všetko!

Spolu s kurzom získate aj tieto skvelé

BONUSY ZDARMA

BONUS č. 1

E-book

Kľúč k pokojnej mysli - Návod na meditáciu

(v hodnote 25,99 eur)

BONUS č. 2

Audio nahrávky

7 meditácií pre lepší spánok

(v hodnote 90,93 eur)

BONUS č. 3

E-book

Ako si vytvoriť nástenku snov

(v hodnote 17,90 eur)

ČO VŠETKO ZÍSKATE?

Modul 1: SEBAUVEDOMENIEv hodnote 117 EUR
Modul 2: UVOĽNENIEv hodnote 117 EUR
Modul 3: SEBAPRECÍTENIEv hodnote 117 EUR
Modul 4: SEBALÁSKAv hodnote 117 EUR
Modul 5: SEBAREGULÁCIAv hodnote 117 EUR
Modul 6: SEBAVEDOMIEv hodnote 117 EUR
Modul 7: SEBAREALIZÁCIAv hodnote 117 EUR
Modul 8: VYROVNANÉ VZŤAHYv hodnote 117 EUR
BONUSY:
E-book “Kľúč k pokojnej mysli - Návod na meditáciu”v hodnote 25,99 EUR
Audio nahrávky "7 meditácií pre lepší spánok"v hodnote 90,93 EUR
E-book "Ako si vytvoriť nástenku snov"v hodnote 17,90 EUR

Hodnota celej série: 1.070,82 EUR

Bežná cena: 679 EUR

Cena kurzu TERAZ zvýhodnene 147 EUR

Preto kliknite na tlačidlo pod týmto textom a prístup k online kurzu "Z napätia do pohody" môžete teraz získať s masívnou zľavou:

Nemáte čo stratiť, celé riziko je na mne!

Získavate 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí. Videá obsiahnuté v kurze si môžete pozrieť opakovane a pokiaľ budete mať pocit, že obsah nemá pre vás hodnotu, jednoducho mi napíšte e-mail na tina@cestaksebeonline.sk a ja vám peniaze za celý kurz bez akýchkoľvek otázok vrátim do 14 dní.

A to do posledného centu.

Spravte prvý krok na ceste za pokojom a šťastím a zaistite si vaše miesto v kurze hneď teraz.

Možno vám napadnú ďalšie otázky…

Som pracovne zaneprázdnená/mám malé deti. Budem to stíhať?

V kurze nájdete cvičenia rôznej dĺžky. Niektoré vzdelávacie videá majú iba niekoľko minút a tak si ich dokážete pozrieť aj v krátkej prestávke počas dňa. Viacero úloh je zameraných na praktizovanie počas celého dňa - počas práce, vzdelávania, domácich prác, rozhovorov… Dôležité je, že kurz nemusíte stihnúť absolvovať za 8 týždňov - prístup k nemu vám zostáva 1 rok. Zvolíte si svoje vlastné tempo.

Kedy online kurz začne?

Ihneň po úhrade dostanete prístup ku kurzu a každý týždeň sa vám otvorí nový modul s lekciami.

Ako dlho budem mať k online kurzu prístup?

Na celý jeden rok od zaplatenia kurzu.

Čo v tom prípade, ak mi kurz za 8 týždňov neodstráni moje podvedomé staré vzorce?

Pevne verím, že vám jednotlivé lekcie pomôžu uvoľniť staré vzorce a že sa naučíte spôsoby, ako ich účinne odstrániť. Za 8 týždňov získate dôležité nástroje, ktoré dokážete využiť. Niektoré procesy si vyžadujú dostatok času a následný návyk a pravidelnosť a tak váš úspech bude závisieť od času a energie, ktoré počas kurzu vynaložíte.

Je daný kurz určený výhradne ženám alebo je vhodný aj pre mužov?

Kurz je vhodný pre každého, kto sa rozhodne na sebe pracovať. Niektoré úlohy môžu dokonca robiť partneri aj spolu a tak sa spoločne rozvíjať, obohacovať a vzájomne sa podporovať.

Chcem kúpiť tento kurz ako darček, je to možné?

Jasné, v tom prípade mi napíšte e-mail na tina@cestaksebeonline.sk a spoločne pripravíme prekvapenie na mieru.

Máte ďalšie otázky?

Ak áno, tak neváhajte a kontaktujte ma. Napíšte mi e-mail na tina@cestaksebeonline.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +43 676 531 24 36. Ak by sa stalo, že sa nedovoláte, ozvem sa čo najskôr, ako to len bude možné.