Tri elementy kvalitného pobytu pre dlhodobý účinok

Krásny deň!

Ak radi cestujete tak viete, že je to parádny spôsob, ako získať novú silu a nové pohľady na svoj život. Veľa ľuďom cestovanie prináša preusporiadanie priorít a odstup od zbytočností, do ktorých sa vo všedných dňoch zamotali. A akosi prirodzene sa rozvinie kreativita a prichádzajú nové nápady.

A keď sa cestovanie spojí s hlbším vnútorným rozvojomumocneným ešte aj skupinou, tak sú tieto efekty výrazne silnejšie. Preto sú takéto pobyty veľmi obľúbené.

Na pobytoch sa mi osvedčilo spojiť nasledovné tri elementy:
1. rozhýbanie tela,
2. meditácia,
3. transformačné workshopy.

Ako ste už určite postrehli (hlavne kto odoberáte dlhšie moje emaily ;) ), tak v decembri povediem výnimočný transformačný pobyt REŠTART V THAJSKU.

Tri elementy, ktoré som spomenula vyššie, tam budú konkrétne vyzerať nasledovne:


1. Rozhýbanie tela – 
pred raňajkami a pred večerou si spolu zacvičíme TIBU-cvičenie. Je to parádna rozcvička celého tela a jeho meridiánov. Cvičiť budeme buď v rezorte na pláži rovno pri mori, alebo pri bazéne, s výhľadom na pláž, alebo v tropickej záhrade. Tieto miesta budeme striedať a možno nájdeme ešte ďalšie 🙂

2. Meditácia – po rozhýbaní tela sa relaxuje oveľa lepšie, takže po cvičení vás prevediem rôznymi liečivými meditáciami, ktoré nám pomôžu ešte viac uvoľniť svoje telo, upokojiť myseľ a načerpať energiu.

3. Transformačné workshopy –
 hlbšie sebapoznanie a zrušenie škodlivých nastavení a presvedčení z detstva zažijete na tvorivých workshopoch. Pracujem s metódou zážitkovej transformačnej arteterapie, ktorá je vysoko účinná, nenásilná a prináša hlboké uvedomenia a dlhodobú transformáciu.
Asi si pod týmito slovami neviete nič konkrétne predstaviť, že? 🙂
Konkrétne budeme na našich workshopoch kresliť, maľovať, písať, „hrať sa“ v tropickej záhrade, „hrať sa“ v piesku…
Výborná správa je, že nemusíte mať ani nadanie, ani skúsenosti s kreatívnou tvorbou. Pretože v pri týchto workshopoch nepôjde o vizuálny výsledok, nepôjde o to, aby boli vaše výtvory pekné a vy by ste ich mohli niekde zavesiť na stenu.
Pôjde o proces, vaše uvedomenia, vaše vhľady – pôjde o zmenu vášho podvedomia a vedomia

Ako to celé pre vás znie? Pridáte sa?

Kliknite sem a pozrite si, čo vás čaká: exkluzívny pobyt REŠTART V THAJSKU.

ZAŽIJETE ZMYSLUPLNÝ LUXUS 

🌴Super ubytovanie priamo pri mori.
🌴Kvalitný exkluzívny program s workshopmi a výletmi.
🌴Dostatok priestoru pre vaše obľúbené aktivity.

Kliknite sem a pozrite sa detailne, aký parádny program sme pre vás vykladali: REŠTART V THAJSKU!

PRIDAJTE SA A ZAŽITE REŠTART V THAJSKU!

Teším sa na toto spoločné dobrodružstvo,
Vaša Tina
🙂

Tina Burgwieser
Holistická trénerka pokojnej mysle. Naučím vás viesť ÚSPEŠNÝ VEDOMÝ a SPOKOJNÝ život v PRÍTOMNOSTI. Autorka kníh o sebarozvoji, meditácii, snoch a mandalách, lektorka seminárov a online kurzov. Je zakladateľkou prvého meditačného online klubu na Slovensku a v Čechách. Sprevádza ľudí na Ceste k sebe a celistvým prístupom pomáha klientom spracovať životné výzvy a dosiahnuť vyrovnaný, šťastný a spokojný život. Pri osobných konzultáciách, mentoringoch, pobytoch a workshopoch sa zameriava na techniky transformačnej arteterapie, meditácie, hypno-imaginácie a práce s energiou.

AUDIO SPREVÁDZANIE

pre vystresovaných ľudí:


5 minút

Zo stresu DO POHODY

Potrebujete predýchať náročnú situáciu? Ste zacyklení v myšlienkach alebo emóciach? Potrebujete sa upokojiť pri pracovnom zhone? Čaká vás dôležité stretnutie, porada? Naštval vás niekto? Ak áno, stiahnite si túto nahrávku a dostaňte sa opäť do pohody behom 5 minút. 

Túto nahrávku si stiahlo už 0 ľudí
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov