Ako vám piaty element zabezpečí dokonalý pobyt

Minule som písala o prvých troch elementoch pre úspešný pobyt. Pre pripomenutie, boli to tieto tri 🙂

  1. rozhýbanie tela,
  2. meditácia,
  3. transformačné workshopy.

Potom, ako som článok zverejnila som si uvedomila, že tam patrí ešte niečo. Štvrtý kúsok skladačky dokonalého pobytu by som nazvala jedným slovom: BEZSTAROSTNOSŤ.

Myslím tým, že VY sa nemusíte o nič starať. Napríklad teraz na pobyte REŠTART V THAJSKU:

  1. Ubytovanie, Transfery, výlety, program vám zabezpečím ja, letenky a poistenie cestovná agentúra ak chcete.
  2. Zmysluplné aktivity a sebarozvoj (prvé tri elementy) vám zabezpečím ja.
  3. Parádne ubytovanie, dokonalé raňajky, nádherné prostredie vám zabezpečí rezort a ostrov samotný. A pritom zostane dostatok času a priestoru pre spontánne prechádzky, návštevu reštaurácií, trhov, či miestnych predajcov, nákupy, lebedenie na pláži, alebo aj v tropickej záhrade, či v chatke. Môžete byť so skupinou, alebo aj sami. Ako sa vám kedy zachce.

A čo je podľa mňa tým piatym elementom?

Je ním DOBRODRUŽSTVO.

Taký pobyt, ako už sme mali v Thajsku, na Srí Lanke a na Bali, nás čaká na opäť v Thajsku, je jedno velikánske dobrodružstvo. Niečo, čo nepatrí do dennej rutiny, čo nás z nej priam vystrelí do inej dimenzie a my môžeme lietať :). Oki, teraz som sa nechala uniesť 🙂 Ale chápete.

Vaše dobrodružstvo sa začína rezerváciou. Čoby, ešte predtým. Začína sa vašim rozhodnutím ísť. Vždy sa už odvtedy začnú diať veci :). Zážitky spojené s cestovaním, s workshopmi, so skupinou, s poznávaním nových miest na výletoch sú neoceniteľné. Môžeme a budeme z nich čerpať celý život.

Ako to celé pre vás znie? Spravíte DNES rozhodnutie a pridáte sa?

Kliknite sem a pozrite si, čo vás čaká: exkluzívny pobyt REŠTART V THAJSKU.

Teším sa toto spoločné DOBRODRUŠTVO!

Vaša Tina

Tina Burgwieser
Holistická trénerka pokojnej mysle. Naučím vás viesť ÚSPEŠNÝ VEDOMÝ a SPOKOJNÝ život v PRÍTOMNOSTI. Autorka kníh o sebarozvoji, meditácii, snoch a mandalách, lektorka seminárov a online kurzov. Je zakladateľkou prvého meditačného online klubu na Slovensku a v Čechách. Sprevádza ľudí na Ceste k sebe a celistvým prístupom pomáha klientom spracovať životné výzvy a dosiahnuť vyrovnaný, šťastný a spokojný život. Pri osobných konzultáciách, mentoringoch, pobytoch a workshopoch sa zameriava na techniky transformačnej arteterapie, meditácie, hypno-imaginácie a práce s energiou.

AUDIO SPREVÁDZANIE

pre vystresovaných ľudí:


5 minút

Zo stresu DO POHODY

Potrebujete predýchať náročnú situáciu? Ste zacyklení v myšlienkach alebo emóciach? Potrebujete sa upokojiť pri pracovnom zhone? Čaká vás dôležité stretnutie, porada? Naštval vás niekto? Ak áno, stiahnite si túto nahrávku a dostaňte sa opäť do pohody behom 5 minút. 

Túto nahrávku si stiahlo už 0 ľudí
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov