🐬 Máte dobrú predstavivosť?

💡Naučte sa ju využívať a vylepšite si život!🌳

Poďte so mnou urobiť jeden experiment:

Vo svojej fantázii si predstavte, že sa nachádzate na nádhernej pláži… cítite príjemný teplý piesok pod vašimi nohami… počujete šum mora a vĺn… vnímate príjemný vánok na vašej pokožke… vo vzduchu cítite jemnú vôňu rias a rýb… a tu zrazu v diaľke na mori vidíte skákať delfíny! Cítite v sebe radosť, nadšenie a vzrušenie, pretože viete, že tento okamih je výnimočný! Cítite dojatie, bázeň… a uvedomujete si vaše spojenie s touto nádhernou planétou


Nechajte, nech sa táto predstava rozplynie, precíťte vaše telo, vnímajte váš dych.

Ako vám to išlo? Dokázali ste si aspoň časť predstaviť? Vnímali ste, akoby ste boli uprostred diania, alebo skôr tak, že ste sami seba sledovali, ako na tej pláži ste? Alebo sa vám to striedalo?

Presne takto isto vnímame obrazy aj v meditáciách a aj pri snívaní. 

Vedeli ste, že tieto vizualizácie môžete využiť pre sebarozvoj,  osobný rast,odblokovanie podvedomých presvedčení a pre nastavenie nových návykov?

Preto som pre vás pripravila víkendový meditačný pobyt.

Využite dva dni voľna na pauzu od povinností, ponorenie sa do seba a objavenie spôsobu, ako sa dostanete do rovnováhy a dlhodobej spokojnosti.

Doprajte si čas, prečítajte si, čo vás na pobyte čaká a rozhodnite sa sami:

Vedené meditácie 

Budete mať dostatok času a priestoru pre rôzne typy meditácií vrátane relaxačnej zvukovej meditácie pri krištáľových miskách. Po každej meditácii nás čaká spoločné zdieľanie.

Imaginácie

Objavíte význam vnútorných obrazov v meditáciách a snoch a naučíte sa ich využívať pre svoj prospech. Spoznáte jazyk vášho podvedomia cez arteterapiu.

Sny a spánok

Naučíte sa pamätať a vykladať si sny, ako aj postarať sa o kvalitný spánok, aby ste neboli cez deň unavení a cítili sa skvele. Pochopíte prepojenie snových a meditačných symbolov.

Pohyb

Budeme cvičiť jednoduché čchi-kungové a jogové zostavy. Cvičenie prispôsobujem možnostiam účastníkov.

Príroda

Cez víkend zostane čas aj na rozjímanie v nádhernej prírode a prechádzky po lesoparku.

Komunita

Spoznáte podobne naladených ľudí, využijete pre svoje liečenie bezpečný kruh a energiu skupiny. Čakajú na vás prednášky a diskusie o meditácii, spánku, snoch a o symbolike vnútorných obrazov.

Ubytovanie je v nádhernom prostredí lesoparku rekreačnej časti Modra – Harmónia, 30 km od Bratislavy. Komfort – každá izba s vlastnou kúpeľňou, ubytovanie v izbách pre dvoch, alebo v apartmánovom domčeku pre 4 osoby, s plnou penziou.
=> Kliknite SEM a pridajte sa k malej skupinke ľudí, ktorí chcú kvalitne spať a kvalitne žiť!


Dátum: 
piatok 18.11. – nedeľa 20.11.2022

Pobyt sa uskutoční v nádhernom prostredí leosparku rekreačnej časti Modra – Harmónia.

Stretnete tu podobne zmýšľajúcich ľudí a budete mať dostatok času aj pre individuálny oddych a prechádzky v prírode

Pri meditáciách si výborne oddýchnete a načerpáte nové sily. Naučíte sa využívať vašu predstavivosť pre liečenie, regeneráciu, ako aj pre nájdenie odpovedí, ktoré v živote akurát hľadáte. Či už ide o veľké, alebo malé rozhodnutia, alebo o zviditeľnenie nových možností, či iného uhla pohľadu.Prednášky a diskusie o symboloch vás naučia počúvať a porozumieť vašim vnútorným obrazom, či už v snoch, alebo v meditácii. Ich pochopenie vám prinesie do života viac harmónie, pretože automaticky zníži váš psychický, emocionálny a sociálny stres.

Stanete sa odolnejší, keď sa ocitnete v nepríjemnej situácii, ľahšie udržíte vnútorný pokoj a nájdete vhodné riešenia. Nadobudnete novú motiváciu a radosť zo života.

Uvedomenia z pobytu potom môžete integrovať do svojho každodenného života a zabezpečiť si tak dlhodobú spokojnosť a vnútornú harmóniu.

Užite si víkend vedomého oddychu, sebapoznania a načerpajte novú energiu!

Prihláste sa TU TERAZ získajte jedno z posledných voľných miest a využite partnerskú zľavu 20 euro!
Prajem vám deň plný vedomých okamihov.:)

Tina Burgwieser
Holistická trénerka pokojnej mysle. Naučím vás viesť ÚSPEŠNÝ VEDOMÝ a SPOKOJNÝ život v PRÍTOMNOSTI. Autorka kníh o sebarozvoji, meditácii, snoch a mandalách, lektorka seminárov a online kurzov. Je zakladateľkou prvého meditačného online klubu na Slovensku a v Čechách. Sprevádza ľudí na Ceste k sebe a celistvým prístupom pomáha klientom spracovať životné výzvy a dosiahnuť vyrovnaný, šťastný a spokojný život. Pri osobných konzultáciách, mentoringoch, pobytoch a workshopoch sa zameriava na techniky transformačnej arteterapie, meditácie, hypno-imaginácie a práce s energiou.

AUDIO SPREVÁDZANIE

pre vystresovaných ľudí:


5 minút

Zo stresu DO POHODY

Potrebujete predýchať náročnú situáciu? Ste zacyklení v myšlienkach alebo emóciach? Potrebujete sa upokojiť pri pracovnom zhone? Čaká vás dôležité stretnutie, porada? Naštval vás niekto? Ak áno, stiahnite si túto nahrávku a dostaňte sa opäť do pohody behom 5 minút. 

Túto nahrávku si stiahlo už 0 ľudí
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov