Zmena mena a vymýšľame meno pre bábätko

Čakáte bábätko a hľadáte preň vhodné krstné meno? A možno sa aj rozhodujete, či ktoré priezvisko by bolo pre vaše dieťa najvhodnejšie?

Alebo vás čaká svadba, alebo naopak rozvod a vy riešite, čo s vaším menom?

Pýtate sa, či sa dá zmeniť meno bez svadby?

Vo videu vám prezradím, prečo je dôležité poznať energiu mena a priezviska ako aj:

  • prečo mám ja vymyslené priezvisko,
  • kedy ľudia v Izreali menia oficiálne meno,
  • ako na nás vpývajú prezývky a obmeny nášho mena.

Ak máte pred sebou rozhodnutie ohľadom mena pre vaše dieťa, alebo chcete meniť svoje meno či priezvisko po svadbe, alebo sa rozhodujete, či si ponecháte -ová alebo nie, zarezervujte si TU termín osobnej konzultácie:

Tina Burgwieser
Energy-koučka a autorka kníh o sebarozvoji, meditácii, snoch a mandalách, lektorka seminárov a online kurzov. Je zakladateľkou prvého meditačného online klubu na Slovensku a v Čechách. Sprevádza ľudí na Ceste k sebe a celistvým prístupom pomáha klientom spracovať životné výzvy a dosiahnuť vyrovnaný, šťastný a spokojný život. Pri osobných konzultáciách, mentoringoch, pobytoch a workshopoch sa zameriava na techniky transformačnej arteterapie, meditácie, gematrie, hypno-imaginácie a práce s energiou.

AUDIO SPREVÁDZANIE

pre vystresovaných ľudí:


5 minút

Zo stresu DO POHODY

Potrebujete predýchať náročnú situáciu? Ste zacyklení v myšlienkach alebo emóciach? Potrebujete sa upokojiť pri pracovnom zhone? Čaká vás dôležité stretnutie, porada? Naštval vás niekto? Ak áno, stiahnite si túto nahrávku a dostaňte sa opäť do pohody behom 5 minút. 

Túto nahrávku si stiahlo už 0 ľudí
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov