Karta dňa 31.3.2022 a prvý náhľad na aplikáciu

Ahojte moji milí!

Ako sa máte?

  • Chcete vedieť, kam dnes zameriavate vašu pozornosť?
  • Čo vám dnes chce povedať vaše podvedomie?
  • Hľadáte odpoveď na nejakú otázku?

Pozrite si nasledovné video a kartu, ktorú som vytiahla. Všimnite si, čo vás na vytiahnutej karte zaujme – aké pocity, myšlienky a asociácie sa vynoria. Následne sa sami seba spýtajte: čo majú tieto vnemy spoločné s mojim terajším životom?

No a pre tých, ktorých zaujíma, ako pokračujeme v projekte tvorby aplikácie pre náš meditačný online klub – vo videu nájdete prvé náhľady!

Prajem vám krásny deň!

Vaša Tina

Tina Burgwieser
Energy-koučka a autorka kníh o sebarozvoji, meditácii, snoch a mandalách, lektorka seminárov a online kurzov. Je zakladateľkou prvého meditačného online klubu na Slovensku a v Čechách. Sprevádza ľudí na Ceste k sebe a celistvým prístupom pomáha klientom spracovať životné výzvy a dosiahnuť vyrovnaný, šťastný a spokojný život. Pri osobných konzultáciách, mentoringoch, pobytoch a workshopoch sa zameriava na techniky transformačnej arteterapie, meditácie, gematrie, hypno-imaginácie a práce s energiou.

AUDIO SPREVÁDZANIE

pre vystresovaných ľudí:


5 minút

Zo stresu DO POHODY

Potrebujete predýchať náročnú situáciu? Ste zacyklení v myšlienkach alebo emóciach? Potrebujete sa upokojiť pri pracovnom zhone? Čaká vás dôležité stretnutie, porada? Naštval vás niekto? Ak áno, stiahnite si túto nahrávku a dostaňte sa opäť do pohody behom 5 minút. 

Túto nahrávku si stiahlo už 0 ľudí
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov