Karta dňa 31.3.2022 a prvý náhľad na aplikáciu

Ahojte moji milí!

Ako sa máte?

  • Chcete vedieť, kam dnes zameriavate vašu pozornosť?
  • Čo vám dnes chce povedať vaše podvedomie?
  • Hľadáte odpoveď na nejakú otázku?

Pozrite si nasledovné video a kartu, ktorú som vytiahla. Všimnite si, čo vás na vytiahnutej karte zaujme – aké pocity, myšlienky a asociácie sa vynoria. Následne sa sami seba spýtajte: čo majú tieto vnemy spoločné s mojim terajším životom?

No a pre tých, ktorých zaujíma, ako pokračujeme v projekte tvorby aplikácie pre náš meditačný online klub – vo videu nájdete prvé náhľady!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Prajem vám krásny deň!

Vaša Tina

Tina Burgwieser
Holistická trénerka pokojnej mysle. Naučím vás viesť ÚSPEŠNÝ VEDOMÝ a SPOKOJNÝ život v PRÍTOMNOSTI. Autorka kníh o sebarozvoji, meditácii, snoch a mandalách, lektorka seminárov a online kurzov. Je zakladateľkou prvého meditačného online klubu na Slovensku a v Čechách. Sprevádza ľudí na Ceste k sebe a celistvým prístupom pomáha klientom spracovať životné výzvy a dosiahnuť vyrovnaný, šťastný a spokojný život. Pri osobných konzultáciách, mentoringoch, pobytoch a workshopoch sa zameriava na techniky transformačnej arteterapie, meditácie, hypno-imaginácie a práce s energiou.

AUDIO SPREVÁDZANIE

pre vystresovaných ľudí:


5 minút

Zo stresu DO POHODY

Potrebujete predýchať náročnú situáciu? Ste zacyklení v myšlienkach alebo emóciach? Potrebujete sa upokojiť pri pracovnom zhone? Čaká vás dôležité stretnutie, porada? Naštval vás niekto? Ak áno, stiahnite si túto nahrávku a dostaňte sa opäť do pohody behom 5 minút. 

Túto nahrávku si stiahlo už 0 ľudí
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov