Rezervácia termínu

Napíš mi správu pre objednávku termínu pre skupinové alebo individuálne sprevádzanie krištáľovými miskami

Objednávka termínu

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vášho dotazu. Zásady spracovánia osobných údajov

Referencie

Tóny misiek ma okamžite vzali do vesmíru. Sčasti som mala pocit, že som bez tela, že sa vznášam a lietam. Výborne som si oddýchla, presne toto som potrebovala. Vypla som všetky myšlienky, všetko rušivé a len som si užívala doslova vesmírny zážitok.
Ivetka S.
Prvý krát som zažil misky naživo a bol som prekvapený, ako veľmi ich zvuk, ba priam vibráciu cítiť na tele. Tento jav som pozoroval, akoby sa mnou prelievali zvuky. Akoby moje telo zachytávalo vibrácie v priestore a ja mám možnosť to pozorovať. Veľmi zaujímavá skúsenosť, určite prídem ešte raz.
Robert M.
Zažil som výborný oddych. Moje telo sa super uvoľnilo. Podarilo sa mi konečne usporiadať myšlienky, výborne sa mi mi rozmýšľalo, čo som si aj dal na začiatku ako zámer. Po tejto hodine sa cítim byť pripravaný na nový odsek v mojom živote.
Vladimír S.
Vibrácie krištáľových misiek ma dostali veľmi rýchlo do hlbokého meditačného stavu. Stavu rozplynutia sa a precítenia jednoty, precítenia „All Is One“. Tento stav vo vedených meditáciach sa u mňa dostavuje až po 2-3 hodinovej meditácii a tu naskočil skoro okamžite. Takto telesne a duševne citeľné vibrácie zvukov som ešte nezažil. Je to veľká sila. A ten pocit „all is one“ bol pre mňa najsilnejším zážitkom.
Roman D.
Výborne som sa vedela uvoľniť a oddýchnuť si. Hudba misiek mi priniesla výborný relax a odpočinok. Prišla som sem veľmi unavená, teraz sa cítim oddýchnutá ako po masáži.
Kristína V.