PODPORA ARCHANJELOV

Objavte svoju vnútornú energiu a získajte energetickú podporu

Ďakujem, že ste sa rozhodli predĺžiť váš prístup v online priestore s vedenými meditáciami a mandalami

Predĺženie prístupu o 30 dní vás stojí 0,33 € / deň. Prosím, vyplňte nasledovný formulár:

Účinky meditácii som si osamote užívala. Mrzí ma, že som si nezapisovala, čo sa mi dialo tieto 4 týždne, lebo to bola fakt super jazda! Veľmi pekne ti Tinka ďakujem za prácu, ktorú pre nás robíš.
Účastníčka podpory Archanjelov
Moment po prvej meditacii, pocit akoby u nas zastal cas. Pokoj, ticho, neopisatelny zazitok. Aj dva psy. Nikto sa ani nepohol, hadam ani nedychal. Uzasne! Ta ista situacia sa opakovala aj pri druhom vypocuti tej istej meditacie.
Účastníčka podpory Archanjelov
Počas toho mesiaca som podľa mňa bola viac vyrovnaná, lebo som mala v práci hektické obdobie a všetko som zvládla, čiže určite tam anjelská podpora musela byť...
Účastníčka mesiaca s Archanjelmi
Mama mala pred dvoma tyzdnami od prvej meditacie meniny a ja som nebola schopna zdvihnut telefon a popriat jej k sviatku. Rano si hovorim, ze dnes to dam, vecer si hovorim, ze zajtra a tak bezali tyzdne. A olala, po meditke som bez riesenia hlavou zobrala telefon a bez problemov zavolala. Vyklul sa z toho prijemny rozhovor. Pre mna zazrak 🙂
Účastníčka podpory Archanjelov
Meditácie sú fajn príjemné, uvoľňujúce pre každého. Treba si dopriať. Rovnako aj posolstvá majú zmysel pre každého. Je to odpoveď na životné situácie a pomôžu posunúť vpred alebo sa zamyslieť.
Účastníčka podpory Archanjelov

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na info@cestaksebe.com