VSTUPENKA ZDARMA

Workshop pre ľudí, ktorí chcú žiť svoj vysnívaný život

VYTVORTE SI 

FUNKČNÚ

NÁSTENKU SNOV 

 splňte si svoje sny a dosiahnite svoje ciele

(a pritiahnite si život vašich snov)

Pripojte sa k 3-dňovému workshopu

s Tinou Burgwieser a vytvorte si

KOLÁŽ SNOV A VÍZIÍ

↓↓↓

Kedy sa koná?

6. - 8. februára 2023

V ktorom čase?

o 18:00

Koľko stojí vstupenka?

Zdarma pre registrovaných

Prezradím vám tajomstvá parádnejosvedčenej pomôcky pre vytváranie si zázračnej budúcnosti

(s ľahkosťou a bez namáhavého nútienia sa)

V live vysielaní budeme spoločne tvoriť a dozviete sa:

postupnosť vytvárania nástenky vízií a snov, tak aby fungovala

ako sa vyvarovať najčastejších chýb pri tvorbe nástenky

rozloženie symbolov podľa psychológie, feng-shui a časovej postupnosti

ponechanie priestoru pre zázraky a prekvapenia

Vaša mapa k úspechu

Dreamboard, Visionboard, nástenka snov, mapa vízií, koláž snov, mapa cieľov ... funguje nie len ako motivácia pre dosiahnutie cieľov a snov.

Vyjadrením našich snov cez obrázky, fotky alebo kresby sa informácie dostávajú do nášho podvedomia (za to je zodpovedný RAS. ) Retikulárny aktivačný systém v mozgu sa stará o tzv. zákon príťažlivosti a vy si  začnete všímať možnosti k dosiahnutiu vašich cieľov. Tak isto sa prirodzene dostanete do flow - do prúdu tvorenia bez toho, aby ste sa museli premáhať a do niečoho nútiť. 

Aby celý tento proces fungoval správne, na workshope vám vysvetlím základné pravidlá a pomôžem vytvoriť takú nástenku, ktorá bude (zdanlivo) za vás pracovať sama. 

Po skúsenostiach z minuloročných workshopov som sa rozhodla tentokrát pre 3-dňový workshop, aby ste mali dostatok času pre napojenie sa na seba a svoje ciele, vašu tvorbu a aby sme spoločne odstránili podvedomé blokády na ceste za vašim vysnívaným životom.

Čo vás čaká na 3-dňovom workshope

Deň 1 - Ciele

Ciele a sny potrebujú byť najprv správne zadefinované, aby sa splnili. Ujasníte si svoje ciele a preveríte, či sú v súlade s vašim poslaním.

Deň 2 - tvorba

Správne rozloženie a správne vybrané obrázky a ďalšie časti nástenky sú dôležité, aby im naše podvedomie rozumelo.

Deň 3 - Revízia

Často sa na ceste k nášmu vysnívanému životu podvedome blokujeme. Tieto blokády sa prejavia aj v nástenke, preto ich odstránime aj z nástenky, aj z vášho života.

Kto povedie workshop?

Workshop povedie Tina Burgwieser, ktorá je expertka pre zmeny podvedomia. Pomáha ľuďom správne nastaviť myseľ a energiu, aby žili úspešný a šťastný život vo vnútornej sile, múdrosti a spokojnosti. 

Najviac pracuje s technikami arteterapie, NLP, hypnózy, hlbinnej imaginácie a emočným kódom. 

Čo hovoria ľudia ako vy, ktorí absolvovali niektoré z workshopov alebo seminárov u Tiny?

"Veľmi sa mi páčilo, že sme rozoberali skutočné problémy a hľadali možnosti, ako ich v bežnom živote zvládnuť, nešlo len o nejaké teoretické a fiktívne situácie."

Tinku som spoznala asi v najťažšom období svojho života. Už som mala za sebou síce nejakú „prácu na sebe“, či „cestu k sebe“, ale ocitla som sa doslova zamrznutá v čase a priestore, netušiac, čo a ako mám ďalej robiť, ako si z takej bezvýchodiskovej situácie pomôcť. Tinka bola trpezlivá, prvé stretnutie som ju tuším ani nepustila k slovu. Neviem už, či som viac plakala alebo rozprávala... ale postupne to bola spolupráca, na ktorú sa veru nezabúda. „Šila“ naše stretnutia doslova na mieru. Prekvapovalo ma, aká dokáže byť flexibilná, aká je trpezlivá a empatická. Jej povzbudzujúce slová aj gestá boli pre mňa na čas takmer všetkým. Znova som začala postupne nachádzať samu seba. Nečakala som zázraky, ale tie sa udiali, postupne, pozvoľna, trpezlivo som naozaj nachádzala CESTU K SEBE. Tinka má moju dôveru a urobila by som to znovu, keby potrebujem. Želám veľa spokojných klientov Tinuš.
Miriam Igliarová
Pomáhaš: Svojou integritou – tvoje konanie sa zhoduje s tvojimi slovami. Svojou úprimnosťou. Si tzv. doer (robič, opak iba rozprávača). Svojim pragmatickým a skúmavým postojom k peniazom. Svojou radostnosťou a tešením sa z toľkého. Tvoja radosť je ako čistička a má multiplikačný efekt. Ja sa teším už len z toho, ako sa ty tešíš. Ultimátne prostredím a priestorom, ktorý vytváraš a ponúkaš. Je to priestor akceptácie. V centre si vytvorila priestor, kde môžem povedať a spraviť čokoľvek bez toho, aby som sa musela hanbiť, obávať výsmechu, zlyhania, súdu alebo verejného lynčovania. Inými slovami byť sama sebou. A to je to najkrajšie, čo človek človeku môže poskytnúť. Tento priestor si každý berieme so sebou aj von a on expanduje. T.j. ide mi lepšie byť sama sebou neustále, nie len v bezpečí inkubátora. Okrem toho si ma geograficky priviedla domov, veríš mojim snom a participuješ na mojich bláznivých nápadoch. ĎAKUJEM TI.
Tamara S.
Ťažko sa mi opisuje niečo čo treba zažiť. Je to pre každého kto nehľadá unik, ale chce naozaj pracovať na sebe a zažiť výsledky. Tinka je ten správny sprievodca na ceste k sebe, tvorivá, vyvážená, bezpečná. Nebude vám motať medové motuzy popod nos, ale dostane vás tam kam ste doteraz iba zbierali odvahu sa pozrieť. Odporúčam skúsiť.
Monika Poslušná

"Ak potrebujete na sebe zapracovať a bežné "mainstreamové nástroje" vám nefungujú,... doporučujem osobné stretnutie s Tinou Burgwieser."

"Len som ti chcela povedať, že si brutálna. Ako si mala opraty a ako si to mala v rukách. Ako ti nič neuniklo."