3-dňový aktivačný online workshop

Ako odblokovať energiu vnútornej pohody

Pre tých, čo chcú premeniť starosti na trvalú spokojnosť.

Odblokujte svoju vnútornú pohodu a žite naplnenejší život!

Chcete vedieť, ako sa zbaviť stresu, vyrušujúcich faktorov, neustálych myšlienok, starostí a negatívnych emócií?

Prihláste sa na online workshop

a objavte 3 jednoduché kroky

k posunutiu vášho života na vyšší level!

🗓 11.6 - 13.6.2023  o 20:00 naživo v špeciálnej FB skupine

DEŇ 1

Objavovanie vedomého pozorovania

DEŇ 2

Hĺbkové pochopenie a prebudenie

DEŇ 3

Transformácia a rast vášho vnútorného JA

Kto povedie workshop?

Workshop povedie Tina Burgwieser, terapeutka Duše.

Je trénerka meditácie a expertka pre zmeny podvedomia. Pomáha ľuďom správne nastaviť myseľ a energiu, aby žili úspešný a šťastný život vo vnútornej sile, múdrosti a spokojnosti. 

Najviac pracuje s technikami arteterapie, NLP, hypnózy, hlbinnej imaginácie a emočným kódom. 

Čo hovoria ľudia ako vy, ktorí absolvovali niektoré z workshopov alebo seminárov u Tiny?

"Veľmi sa mi páčilo, že sme rozoberali skutočné problémy a hľadali možnosti, ako ich v bežnom živote zvládnuť, nešlo len o nejaké teoretické a fiktívne situácie."

Tinku som spoznala asi v najťažšom období svojho života. Už som mala za sebou síce nejakú „prácu na sebe“, či „cestu k sebe“, ale ocitla som sa doslova zamrznutá v čase a priestore, netušiac, čo a ako mám ďalej robiť, ako si z takej bezvýchodiskovej situácie pomôcť. Tinka bola trpezlivá, prvé stretnutie som ju tuším ani nepustila k slovu. Neviem už, či som viac plakala alebo rozprávala... ale postupne to bola spolupráca, na ktorú sa veru nezabúda. „Šila“ naše stretnutia doslova na mieru. Prekvapovalo ma, aká dokáže byť flexibilná, aká je trpezlivá a empatická. Jej povzbudzujúce slová aj gestá boli pre mňa na čas takmer všetkým. Znova som začala postupne nachádzať samu seba. Nečakala som zázraky, ale tie sa udiali, postupne, pozvoľna, trpezlivo som naozaj nachádzala CESTU K SEBE. Tinka má moju dôveru a urobila by som to znovu, keby potrebujem. Želám veľa spokojných klientov Tinuš.
Miriam Igliarová
Pomáhaš: Svojou integritou – tvoje konanie sa zhoduje s tvojimi slovami. Svojou úprimnosťou. Si tzv. doer (robič, opak iba rozprávača). Svojim pragmatickým a skúmavým postojom k peniazom. Svojou radostnosťou a tešením sa z toľkého. Tvoja radosť je ako čistička a má multiplikačný efekt. Ja sa teším už len z toho, ako sa ty tešíš. Ultimátne prostredím a priestorom, ktorý vytváraš a ponúkaš. Je to priestor akceptácie. V centre si vytvorila priestor, kde môžem povedať a spraviť čokoľvek bez toho, aby som sa musela hanbiť, obávať výsmechu, zlyhania, súdu alebo verejného lynčovania. Inými slovami byť sama sebou. A to je to najkrajšie, čo človek človeku môže poskytnúť. Tento priestor si každý berieme so sebou aj von a on expanduje. T.j. ide mi lepšie byť sama sebou neustále, nie len v bezpečí inkubátora. Okrem toho si ma geograficky priviedla domov, veríš mojim snom a participuješ na mojich bláznivých nápadoch. ĎAKUJEM TI.
Tamara S.
Ťažko sa mi opisuje niečo čo treba zažiť. Je to pre každého kto nehľadá unik, ale chce naozaj pracovať na sebe a zažiť výsledky. Tinka je ten správny sprievodca na ceste k sebe, tvorivá, vyvážená, bezpečná. Nebude vám motať medové motuzy popod nos, ale dostane vás tam kam ste doteraz iba zbierali odvahu sa pozrieť. Odporúčam skúsiť.
Monika Poslušná

"Ak potrebujete na sebe zapracovať a bežné "mainstreamové nástroje" vám nefungujú,... doporučujem osobné stretnutie s Tinou Burgwieser."

"Len som ti chcela povedať, že si brutálna. Ako si mala opraty a ako si to mala v rukách. Ako ti nič neuniklo."

Prihláste sa tu na 3-dňový workshop ZDARMA: